ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ МОЛОДІ

Дата: 27.06.2021 08:55

Шановна молодь Улашанівської громади! Дорогі юнаки та дівчата!

Традиційно в останню неділю червня в Україні відзначають День молоді! Це свято молодості, краси, енергії та завзяття! Свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, якою і є молодість.

Безпречно, молодість – це безцінний дар, час мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, створювати щось нове та цікаве, дивувати світ своїми сміливими ідеями та досягненнями.

Нашій громаді є чим пишатися – у нас наша розумна, талановита, красива та сонячна молодь, яка дарує нам упевненість у щасливому майбутньому рідного краю та усієї України.

Вірте в свої сили! Мрійте і нехай ваші мрії здійснюються! Знайте: молодість – не вік, а стан душі. Залишайтесь завжди молодими! Нехай ця прекрасна пора стане для вас світлою сторінкою життя!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК