ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 04.07.2021 11:11

Шановні працівники поліції!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем Національної поліції України!

Щодня і щохвилини ви стоїте на варті громадського порядку, запобігаєте злочинам та правопорушенням. Часто при виконанні поставлених завдань вам доводиться ризикувати власним життям, проявляти справжній героїзм та відвагу. Чіткість і злагодженість ваших дій, вміння швидко приймати рішення та аналізувати ситуацію – запорука безпеки і спокою в нашому районі та громаді.

Цього святкового дня хочу висловити щирі слова вдячності славутським правоохоронцям за віддану службу суспільству та високий професіоналізм, вірність присязі.

Впевнений, що ваші ряди будуть все більше поповнюватися молодими, грамотними і самовідданими людьми, які вирішили присвятити своє життя справі справедливості, совісті і честі.

Хай тяжкий, але почесний обов’язок озивається лише людською вдячністю. Бажаю вам міцного здоров’я, вдалої служби та професійного зростання.

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК