ПРИВІТАННЯ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ
Шановні працівники кооперативних організацій та підприємств, ветерани споживчої кооперації Улашанівської громади, щиро вітаю вас з Міжнародним днем кооперації.
Безумовно, на всіх етапах свого розвитку споживча кооперація служила інтересам пайовиків, сільських трудівників, задоволенню їх потреб у товарах і послугах, сприяла соціальному та економічному розвитку села.
Сьогодні діяльність кооператорів вносить вагомий внесок в організацію торговельного обслуговування сільського населення, сприяє розвитку нашої громади.
У цей святковий день прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, добра і щастя, благополуччя й плідної праці на благо нашого краю та подальшого розвитку споживчої кооперації України!
З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК
***
З нагоди святкування професійного свята працівників споживчої кооперації грамотою Улашанівської сільської ради нагороджено:
– Павла Анатолійовича Власюка – директора Хоровецького кооперативного підприємства;
– Миколу Дмитровича Левчука – директора Іванівського кооперативного підприємства.