СВЯТКОВЕ КОЛОРИТНЕ ГУЛЯННЯ «КУПАЛЬСЬКА НІЧ» В УЛАШАНІВЦІ

Дата: 07.07.2021 11:23

Учора, 6 липня, в центральній садибі Улашанівської ТГ, відбулося святкування дивовижного та колоритного свята Івана Купала. Це свято символізує красу, молодість, очищення та народження літнього сонця.

Святкове захоплююче дійство з творчими виступами учасників художньої самодіяльності громади розгорнулося на сільському стадіоні, поблизу водойми.

Учасники художньої самодіяльності Іванівського СБК, Перемишельського СК, Губелецького СК, Вачівського СК, Марачівського СК, Хоровецького СК, Ногачівського СБК та солісти Сніжана Фіногенова, Олег Кондратюк, Вікторія Поліщук та Оксана Кравченко, вокальне тріо с. Перемишель вокальний дует Юлії та Анастасії Овчарук із с.Губельці створили яскраву концертна програма створила неповторну святкову атмосферу та дозволили присутнім на святі поринути у світ українських традицій святкування Івана Купала. Народною українською піснею потішила гостей свята Лідія Стінська с.Миньківці. Незабутнім став виступ вокальної жіночої групи Вачівського сільського клубу. Як завжди яскраво та душевно проходив виступ вокального гурту «Сузір’я» Марачівського сільського клубу. Яскравим доповненням концертної програми стали неповторні танцювальні композиції народного ансамблю танцю «Пролісок» м. Славута. А чарівні ведучі - Дарина Чуйкевич та Лілія Яковчук налаштовували присутніх на позитив.

Юні артисти водили хоровод навколо Марени, пускали вінки на воду, загадуючи свою майбутню долю. Палало святкове Купальське вогнище… Серед учасників святкового концерту проводився конкурс на найкращий Купальський вінок, серед красунь громади визначили володарку найдовшої коси. Переможці отримали солодкі подарунки.

Свято вдалося на славу та зібрало велику кількість гостей. Завершилося воно святковою дискотекою.