ПРИВІТАННЯ З ПОЧАТКОМ ЖНИВ

Дата: 12.07.2021 15:49

ШАНОВНІ АГРАРІЇ УЛАШАНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

От і настала ця благословенна пора для кожного жителя громади ­ жнива, адже це підсумок усієї багатоденної важкої праці та недоспаних ночей селянина. А буде хліб на столі – то буде й достаток, благополуччя у родині, громаді та державі!

Щиро радію тому, що наша громада жнивує! Впевнений, що ви, шановні аграрії, зробили все залежне від вас, щоб у цьому році урожай зернових був щедрим і вагомим.

Я вірю, що хлібороби Улашанівської громади якісно та організовано проведуть збирання зернових, і в засіки буде закладений багатий урожай.

Безумовно, від результативної роботи базових підприємств залежить наповнюваність місцевого бюджету та розвиток соціальної сфери громади. Щиро вдячний вам за багаторічну співпрацю та розуміння.

Бажаю вам сприятливих погодних умов, щоб в оптимальні строки провести жнива. Хороших врожаїв, справджених надій та достойних цін на вашу продукцію. Нехай земля віддячить вам за любов і турботу чистими і щедрими врожаями, наповнить душу миром, спокоєм і задоволенням від вашої роботи.

З повагою ­ сільський голова Микола ГИЗИМЧУК