ШЕПЕТІВСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА ІНФОРМУЄ: За умисне вбивство засуджено до 10 років позбавлення волі

Дата: 13.07.2021 10:12

Місцевого мешканця, який позбавив життя свою цивільну дружину, засуджено до 10 років позбавлення волі

Нетверезий чоловік після застілля прокинувся посеред ночі та почав з’ясовувати стосунки із жінкою.

Під час сварки накинувся на неї з молотком, який лежав під ліжком, бив переважно в область голови та обличчя.

Коли потерпіла вихопила знаряддя злочину з рук кривдника, він продовжив лупцювати її кулаками та палицею.

Рятуючи своє життя, жінка втекла з будинку, але агресор наздогнав її посеред вулиці, де, через отримані тілесні ушкодження, померла.

Вироком Славутського міськрайонного суду його визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), та призначено покарання у виді 10 років позбавлення волі.

«Засуджений оскаржив вирок суду першої інстанції в апеляційному порядку, однак завдяки принциповій позиції прокуратури його доводи відхилено», – повідомив прокурор Шепетівської окружної прокуратури І.Гучинська.

Вирок місцевого суду набрав законної сили.