ПРИВІТАННЯ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МИРОТВОРЦІВ

Дата: 15.07.2021 09:03

Шановні воїни - учасники українських миротворчих місій та ветерани миротворчих операцій!

Щиро та сердечно вітаю усіх вас з Днем українських миротворців!

Українські миротворчі підрозділи стали невід’ємною складовою миротворчих сил ООН і відзначаються бездоганним та професійним виконанням своїх обов’язків. За часи незалежності України наші воїни брали участь у врегулюванні конфліктів та міжнародних миротворчих місіях у понад 20 країнах світу та зробили неоціненний внесок у мир в Україні та у мир по всьому світу.

Дякую вам за відвагу, мужність і героїзм, за те, що ризикуєте життям заради забезпечення миру у найбільш небезпечних місцях нашої планети та своєї країни!

Бажаю вам зразково виконувати миротворчу місію та підвищувати авторитет нашої держави на міжнародній арені.

З повагою ­ сільський голова Микола ГИЗИМЧУК