ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ БУХГАЛТЕРА

Дата: 16.07.2021 08:03

Шановні бухгалтери!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем бухгалтера! Ваша професія відіграє надзвичайно важливу роль у сучасному суспільстві, адже є запорукою успіху великих і малих підприємств, установ, організацій.

Завдяки вашій злагодженій роботі та спільним зусиллям реалізовуються державні і місцеві програми у різних сферах Улашанівської громади.

З нагоди професійного свята дякую всім бухгалтерам громади за скромну, але вкрай необхідну працю, яка визначається найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю та принциповістю.

Зичу вам міцного здоров’я, безмежного щастя, родинного тепла. Нехай мудрими будуть ваші дії, праця приносить вам тільки задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю!

З повагою ­ сільський голова Микола ГИЗИМЧУК