РОЗ'ЯСНЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО АГЕНТСТВА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ У ВІННИЦЬКІЙ, ЖИТОМИРСЬКІЙ ТА ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТЯХ ЩОДО ДОКУМЕНТІВ, ЩО ЗАСВІДЧУЮТЬ РІВЕНЬ ВОЛОДІННЯ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ ПОСАДОВОЮ ОСОБОЮ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 23.07.2021 10:01

Національне агенство України з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях пропонує ознайомитись із інформацією щодо документів, що засвідчують рівень володіння державною мовою посадовою особою місцевого самоврядування на веб-сайті НАДС у розділі «Служба в органах місцевого самоврядування» у рубриці «Актуальні питання управління персоналом в органах місцевого самоврядування» за посиланням: