ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ

Дата: 28.07.2021 12:04

Шановні жителі Улашанівської територіальної громади!

У день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира прийміть найщиріші вітання з нагоди 1033-ї річниці хрещення Київської Русі!

Понад 10 століть тому князь Володимир у Києві на Дніпрі охрестив киян і свій народ. Саме християнство сприяло утвердженню Київської Русі як потужної європейської держави, встановлення істинної духовності, яка була однією з найбільш потужних, великих і розвинених складових Європи у Х столітті.

Сьогодні це свято об’єднує нас навколо справжньої духовної радості та національної ідеї. Воно є важливим етапом формування поваги суспільства до вічних цінностей нашої історії.

Цього світлого дня хочу побажати кожному жителю громади духовної наснаги, міцного здоров’я, злагоди та добробуту в кожну оселю, а нашій рідній країні – миру та процвітання! Нехай завжди будуть з вами Божа милість та благословення.

З повагою ­ сільський голова Микола ГИЗИМЧУК