ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 28.07.2021 15:09

Учора, 27 липня, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Улашанівської сільської ради під головуванням голови комісії -­ сільського голови Миколи Гизимчука та секретаря комісії -­ начальника відділу служби у справах дітей, сім'ї і молоді Олени Пшевлодської.

На порядок денний засідання комісії було винесено чотири важливих питання стосовно визначення місця проживання малолітніх дітей, надання дозволу на повернення для подальшого виховання малолітніх дітей, які знаходяться на вихованні в дитячому будинку, а також щодо доцільності позбавлення батьківських прав двох жителів громади.

Члени комісії детально вивчили та проаналізували кожну із заяв та прийняли відповідні рішення.