Двадцять юних жителів Улашанівської громади відправили на семиденний відпочинок до дитячого санаторно-оздоровчого табору «Агатівка»

Дата: 31.07.2021 13:17

Сьогодні, 31 липня, два десятки дітей із усіх старостинських округів Улашанівської територіальної громади були відправлені першою чергою на оздоровлення до дитячого санаторно-оздоровчого табору «Агатівка». Серед них діти пільгових категорій, а також обдаровані діти.

Усього в два заїзди завдяки фінансуванню Улашанівської сільської ради до дитячого табору буде відправлено 40 дітлахів.

Сільський голова Микола Гизимчук особисто привітав дітлахів та їхніх батьків, побажав гарного відпочинку, нових вражень і здоровими, повними сил та енергії повернутися додому.

***

До слова, санаторій для дітей «Агатівка» розташований недалеко від міста Рівне на території соснового лісу та включає в себе сучасний лікувально-діагностичний центр, житловий комплекс, а також безліч комфортабельних будиночків.