ЗБИРАННЯ ВРОЖАЮ У ПП «ЗЛАГОДА»

Дата: 02.08.2021 13:14

Жнива – особливо відповідальна пора для аграріїв – потрібно вчасно і без втрат зібрати вирощене, у що, окрім чималих коштів і ресурсів, вкладено багато напруженої хліборобської праці…

Цими погожими днями активно збирають урожай озимих культур у ПП «Злагода» села Волиця на Славутчині.

За словами керівника господарства Ольги Мирончук, цьогоріч сприятлива липнева погода дозволяє швидко і практично без втрат збирати вирощене. Окрім того, врожайність ранніх зернових є значно вищою, у порівнянні з минулим роком.

Хлібороби ПП «Злагода» використовують як власну, так і орендовану техніку, яку винаймають у сусідів. Вже повністю зібрано озиму пшеницю, яка має високу врожайність – 8 тонн з гектара. Приступили до обмолочування озимого ріпаку, врожайність якого складає близько 3,7 тонн з гектара. На полях дозріває жито, збирання якого на черзі.

Ольга Мирончук очолила господарство близько двох років тому. Її опорою та надійним помічником у роботі став 18-річний син Василь, який нещодавно отримав водійське посвідчення і тепер щодня перевозить вантажівкою врожай до комори, а також зять Володимир Юхимець, який працює на комбайні. Вже багато років у ПП «Злагода» працює комбайнер та тракторист Микола Міллер, який щедро ділиться з молоддю багаторічним досвідом.
Побажаємо ж волицьким аграріям ясних погожих днів і гарних врожаїв!