ВІДБУЛОСЯ СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ ДЕПУТАТСЬКИХ КОМІСІЙ

Дата: 04.08.2021 16:33

Сьогодні, 4 серпня, у залі засідань громадської приймальні відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій із питань комунальної власності, землеустрою та природокористування, транспорту, будівництва і житлово-комунального господарства, а також з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку та з гуманітарних питань.

Засідання відбулося під головуванням сільського голови Миколи Гизимчука, за участі секретаря сільської ради Лариси Мазур і членів комісії.

У ході проведення засідання присутні розглянули 24 актуальних питання порядку денного.

Зокрема члени регламентної комісії розглянули питання про хід виконання цільової Програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності в Улашанівській сільській раді Славутського району Хмельницької області на 2019-2022 роки, за 2020 рік.

Далі  члени земельної комісії зосередили свою увагу на розгляді 20 земельних питань порядку денного.

Депутати вирішили підтримати запропоновані проєкти рішень та винести їх на розгляд пленарного засідання позачергової дев'ятої сесії Улашанівської сільської ради.