ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ СЕЛА

Дата: 19.08.2021 08:24

Сьогодні, 19 серпня, у Другий – Яблуневий – Спас жителі села Миньківці відзначають День села!

Миньківці – особливе село, як для його жителів, так і для багатьох гостей, що мають можливість відвідати його та помилуватись неповторною навколишньою красою. Воно зігріває душу кожного з нас та проникає глибоко до серця!

День рідного села є воістину особливим святом, адже об’єднує тих, чиєю працею воно створювалось, тих хто душею і серцем вболіває за свою малу батьківщину.

Шановні жителі села Миньківці!

У сьогоднішній святковий день від сільської ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю всіх вас із Днем села! У такий радісний та світлий день бажаю вам добробуту у кожну родину, злагоди та благополуччя, взаємоповаги та розуміння. Нехай усі починання приносять лише користь громаді та розбудову вашого населеного пункту.

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК