В УЛАШАНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУВСЯ ТРАДИЦІЙНИЙ ПАТРІОТИЧНИЙ ВЕЛОПРОБІГ ПІД ПРОМОВИСТИМ ГАСЛОМ «Я ЛЮБЛЮ УКРАЇНУ»!

Дата: 20.08.2021 13:52

Вже вдруге поспіль в Улашанівській територіальній громаді відбувся патріотичний велопробіг, який об’єднав величезну кількість учасників, із яких понад півтори сотні школярів!

Учасники велопробігу стартували з кожного старостинського округу та у супроводі працівників поліції однією колоною рушили до центральної садиби – села Улашанівка, де на площі, поблизу пам’ятника Володимиру Марковському відбувся урочистий мітинг.

Знаково, що саме цього дня на урочистостях було піднято не лише державний прапор – над площею центральної садиби замайорів стяг Улашанівської територіальної громади. Саме 7 липня 2021 року своїм історичним рішенням депутати Улашанівської сільської ради VIII скликання затвердили символіку громади: герб і прапор!

До присутніх зі щирими словами вітань звернувся сільський голова Микола Гизимчук, який побажав усім присутнім мирного неба, добра та злагоди.

Також до слова запросили голову СГК «Улашанівський» Андрія Теслюка який щиро привітав учасників патріотичного велопробігу.

У свою чергу, помічник депутата обласної ради, голови фракції «Батьківщина» Сергія Яковлева, – Аліна Богайчук теж долучилася до щирих слів вітань з нагоди 30-ї річниці Незалежності України ті Дня Державного Прапора.

До пам’ятника Герою АТО Володимира Марковського урочисто покладено квіти.

По завершенню урочистостей юним учасникам велопробігу були вручені солодкі набори за активну участь у патріотичному заході!

Велопробіг вдався на славу! Щасливі, сповнені позитивом та з гарним настроєм, учасники залишили центральну площу в Улашанівці!