ЗАКЛАДИ ОСВІТИ УЛАШАНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ГОТОВІ!

Дата: 27.08.2021 12:04

Учора, 26 серпня, на виконання розпорядження сільського голови Миколи Гизимчука проведено огляд готовності закладів освіти Улашанівської територіальної громади до початку нового 2021/2022 навчального року.

Комісія на чолі з головним спеціалістом відділу з гуманітарних питань Тетяною Рубан відвідала всі освітні заклади Улашанівської територіальної громади.

В ході об’їзду обстежено приміщення закладів загальної середньої освіти, дошкільних підрозділів, пришкільні території, організацію роботи з охорони праці, медичного обслуговування дітей та працівників, санітарний стан харчоблоків та забезпечення технологічним обладнанням, меблями, посудом тощо. Значна увага приділялась готовності закладів освіти до Нової української школи.

За словами лікаря із загальної гігієни Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Ольги Козири, за результатами моніторингового обстеження заклади загальної середньої освіти готові до нового навчального року. Так, проведено ремонтно-опоряджувальні роботи, здійснено благоустрій прилеглих територій, облаштовано спортивні та ігрові майданчики, замінено застаріле обладнання, проведено осучаснення приміщень. Усі заклади готові працювати в умовах ускладнення епідеміологічної ситуації – забезпечені у достатній кількості миючими і дезінфекційними засобами, створені кабінети медичних сестер та ізолятори. Початкові класи забезпечені сучасними меблями, які відповідають вимогам чинного законодавства, створено належні умови для гігієни здобувачів освіти та персоналу закладів освіти. Персонал пройшов медичні огляди, на належному рівні проводиться вакцинація. Проведено ремонтні роботи харчоблоків, які забезпечені безперебійним постачанням гарячої та холодної води та відповідним технологічним обладнанням. Персонал має відповідні кваліфікаційні категорії. Окрім того, керівникам закладів освіти, медичним сестрам та кухарям буде проведено семінар щодо організації харчування у дошкільних підрозділах та закладах загальної середньої освіти з 1 вересня 2021 року згідно Постанови КМУ від 24.03.2021 р. № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

Провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Шепетівського районного управління ГУ ДСНС України у Хмельницькій області лейтенант служби цивільного захисту Юрій Шемчук (провідний інспектор ВЗНС Шепетівського РУ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області лейтенант служби ЦЗ) підсумував: «Заклади загальної середньої освіти готові до нового навчального року. У деяких освітніх закладах проводяться капітальні заходи щодо забезпечення пожежної безпеки». Протипожежний стан у закладах на достойному рівні щодо виявлення і локалізації пожеж на ранніх стадіях виникнення».

Отже, оглянуті заклади освіти в цілому відповідають санітарно-гігієнічним нормам, нормам протипожежної безпеки, мають матеріально-технічне забезпечення для початку навчального року та успішного проведення освітнього процесу у новому навчальному році.

За результатами огляду складено акти перевірки стану готовності закладів освіти до нового навчального року.