ЗВЕРНЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ В БОРОТЬБІ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ І ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ

Дата: 29.08.2021 09:23

Шановні жителі Улашанівської громади!

Третій рік поспіль, 29 серпня, українці відзначають День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Цього дня нас, як народ, єднає шана та безмежна вдячність співвітчизникам, які відстоюючи свободу і незалежність Батьківщини, віддали життя та власною кров’ю вписали свої імена в історію незалежності України. Безумовно, наші українські Герої - приклад мужності та незламності.

Сьогодні, в День пам’яті Героїв, які загинули за волю України, висловлюю слова безмежної вдячності батькам, які виховали справжніх патріотів і захисників своєї країни.

Обов’язок кожного з нас завжди пам’ятати про героїв, котрі віддали життя, захищаючи Україну. Молитвою, добрим словом, згадаймо Героїв, які боролися і віддали життя за долю України і наше майбутнє.

Вічна пам'ять! Слава Героям!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК