ПРЕСТАВНИКАМИ СЛАВУТСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОСПОЖИВСЛУЖБИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР З ДИРЕКТОРАМИ, МЕДИЧНИМИ СЕСТРАМИ ТА КУХАРЯМИ ХАРЧОБЛОКІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ УЛАШАНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 30.08.2021 17:51

Сьогодні, 30 серпня, в громадській приймальні Улашанівської сільської ради відбувся семінар за участі начальника Славутського упраління ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Любові Колесник та лікаря із загальної гігієни Ольги Козири для директорів закладів освіти, медичних сестер та кухарів.

Серед основних питань, які розглядалися, стало забезпечення та дотримання вимог до якості та безпечності харчових продуктів та продовольчої сировини, санітарно-гігієнічні вимоги, впровадження системи НАССР в дошкільних підрозділах, вимоги до постачальників продуктів для дитячого харчування, порядок організації харчування у дошкільних підрозділах та закладах загальної середньої освіти з 1 вересня 2021 року згідно Постанови КМУ від 24.03.2021 р. № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», ініційованого дружиною Президента України пані Оленою Зеленського.