ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗНАНЬ

Дата: 01.09.2021 07:08

Шановні педагоги, дорогі учні та батьки Улашанівської громади!

Прийміть найщиріші вітання з початком нового навчального року, Днем знань! Кожен з нас у свій час цього святкового дня переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, узяв за руку першу вчительку та написав перше слово.

Особливим і надзвичайно важливим цей день є для першокласників, перед якими сьогодні відкрилася дорога до знань. Не менш важливим він є і для майбутніх випускників, перед якими скоро відкриється шлях у доросле самостійне життя.

Хочу також щиро подякувати освітянам за самовіддану працю, мудрість, розуміння і терпіння. Нехай ваша складна, але благородна праця сіє зерна знань у майбутніх поколіннях, а вам самим приносить щастя і задоволення.

Зі святом вас усіх! З початком нового навчального року!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК