Історія Улашанівського Будинку культури

Дата: 07.09.2021 12:29

Раніше в селі Улашанівка був клуб, приміщення було не спеціально побудоване, а  прилаштоване на 255 місць.

Новий  Будинок культури був побудований в 1977 році за ініціативи голови колгоспу Нікітчука Василя Івановича, на 355 місць. Першим директором була Панасюк Галина Григорівна, 1940 року народження.

При Будинку культури був хор, об’єднаний з усього колгоспу з 6 сіл, танцювальний гурток, сільський хор, учасниками якого були сільські жителі, вокальна група, окремі виконавці. Також був духовний оркестр.

В Будинку культури працювала  стаціонарна кіноустановка, якою керував Панасюк Василь Федорович. На даний час (2013рік) в Будинку культури працює директор культури Грабовська Л. Л.  і художній керівник Кондратюк О. В.

В Будинку культури проводяться різні заходи, свята за народним календарем, державні свята. Також вечори відпочинку для молоді, тематичні вечори, систематично проводяться дискотеки.

При Будинку культури працюють: жіноча вокальна група, гурток художнього читання, гурток естрадної пісні, драматичний гурток.