ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ЛІСУ

Дата: 19.09.2021 09:02

Шановні працівники лісового господарства!

Щиро вітаю вас з Днем працівника лісу, який ми щороку відзначаємо в третю неділю вересня.

Сьогодні своє професійне свято відзначають усі, хто не байдужий до проблем лісової галузі, хто своєю працею і турботою сприяє збереженню та примноженню лісових насаджень, хто любить, береже і рятує ліс.

Це свято особливо значиме для нас, адже ліс є одним з найбільших та найцінніших дарів природи, прикраса нашого краю.

Лісу завжди потрібне мудре і дбайливе господарювання. Спрямовуючи свої зусилля на зміцнення лісового фонду, його відновлення та ефективне використання, працівники лісового господарства роблять вагомий внесок у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля.

Шановні працівники лісового господарства!

Висловлюю глибоку подяку за вашу наполегливу й самовіддану працю, результати якої мають неоціненне значення для розвитку нашої громади та зміцнення держави у цілому. Щиро зичу благополуччя, щоб реалізовувались ваші кращі задуми і була щасливою доля. Святкового настрою Вам, удачі і міцного здоров'я. Мудрості і терпіння, злагоди і достатку, успіхів та віри у прекрасне майбутнє України.

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК