ВІДБУЛОСЯ СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ ДЕПУТАТСЬКИХ КОМІСІЙ

Дата: 20.09.2021 14:47

Сьогодні, 20 вересня, в залі засідань громадської приймальні відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, з питань бюджету, підприємництва, економічного розвитку та регуляторної діяльності з питань комунальної власності, землеустрою та природокористування, транспорту, будівництва і житлово-комунального господарства, та з гуманітарних питань.

Засідання пройшло під головуванням голови комісії з питань бюджету, підприємництва, економічного розвитку та регуляторної діяльності Петра Семенчука, заступника голови постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку Дмитра Семенюка і голови постійної комісії з питань комунальної власності, землеустрою та природокористування, транспорту, будівництва і житлово-комунального господарства Олександра Гарбарука. Участь у роботі також взяли сільський голова Микола Гизимчук, його заступники, секретар сільської ради Лариса Мазур, начальники відділів, які доповідали з питань, винесених до розгляду.

У ході проведення засідання присутні сьогодні розглянули 63 питання порядку денного, серед яких, окрім внесення змін до регламенту Улашанівської сільської ради та до сільського бюджету на 2021 рік, прогноз бюджету на 2022-2024 роки, розглянуто проєкт регуляторного акта «Про затвердження правил благоустрою», були питання земельного спрямування та гуманітарного напрямку.

Депутати опрацювали всі проєкти рішень, отримали відповіді доповідачів на питання, які виникали впродовж обговорення і з зауваженнями та пропозиціями дали згоду внести проєкти рішень на розгляд чергової Х сесії.