ПРИВІТАННЯ З РІЗДВОМ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

Дата: 21.09.2021 09:51

Шановні жителі Улашанівської громади!

Сьогодні, 21 вересня, християни відзначають одне із найважливіших свят – Різдво Пресвятої Богородиці. Адже саме в цей день з’явилася на світ Діва Марія, яку Господь закликав послужити великій таємниці земного втілення Бога – стати Матір’ю Спасителя світу, Господа нашого Ісуса Христа!

Божа Мати є великою праведницею, помічницею і заступницею людей, покровителькою сільського господарства, яка народженням Христа зробила перший крок до вічного спасіння усіх людей. Матір Божа і сьогодні продовжує свою місію допомоги людям.

Від щирого серця вітаю з Днем Різдва Пресвятої Богородиці! Бажаю спокою в душі, сімейної гармонії, міцного кохання, миру, щастя, міцного здоров’я! Нехай Пресвята Богородиця береже Вас і близьких!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК