ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ

Дата: 27.09.2021 07:52

Шановні працівники дошкільних установ Улашанівської громади!

Вже стало доброю традицією 27 вересня відзначати Всеукраїнський день дошкілля і вшановувати працю вихователя і всіх дошкільних працівників.

Бути вихователем – високе покликання і велика честь. Ця справа – важлива і унікальна. Вона несе в собі добро, справедливість, добро і красу.

Саме дитячий садок – це перший освітній заклад, який зустрічає дитину, слугує опорою і основою в подальшому житті.

Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить наше світле майбутнє. І саме вам, спільно з батьками, належить відповідальна місія – виховати справжніх патріотів України.

Тому сьогодні хочу сердечно привітати вас з професійним святом!

Висловлюю вам щирі слова вдячності за щоденну самовіддачу, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм у вихованні підростаючого покоління громади та служіння улюбленій справі.

Оптимізму, сімейного щастя, тільки гарного настрою, успішного втілення творчих ініціатив, а життя нехай буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних.

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК