ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ СЕЛА ТАШКИ

Дата: 27.09.2021 08:25

27 вересня християни східного обряду відзначають свято Воздвиження хреста Господнього.

Святий хрест – це вічно живий символ безконечної Божої любові до нас, грішних, символ Христової жертви, символ нашого відкуплення та спасіння, символ Христової перемоги над смертю та дияволом.

Цього світлого дня День села відзначає одне із наймальовничіших сіл Улашанівської громади – Ташки.

Важливо аби кожен сільський житель усвідомив, що він живе у своєму рідному селі, на своїй малій батьківщині, наповнював серце гордістю за своє село – рідне та неповторне. Тут найвище небо, небачені блакиті. Люди найгостинніші. Тож, любімо свою малу батьківщину, цінуймо її і неодмінно, подумки і в щоденній праці, повертаймося до неї та бережімо ту землю, на якій народилися, живемо і працюємо.

Шановні жителі села Ташки! Нехай добрий і всемогутній Господь дарує мир, здоров’я, достаток, спокій та велику любов, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх вас на добрі справи на благо та добробут наших родин, рідного села та усієї України!

Сердечно бажаю вам, здоров’я, добра, достатку, щастя і гараздів, радості та великої духовної благодаті!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК