ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації в Улашанівській сільській раді

Дата: 29.09.2021 11:43

ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» Улашанівська сільська рада оприлюднює проекти генеральних планів: Волиця, Губельці, Романіни, Цвітоха, Ташки, Кам’янка, Перемишель, Іванівка.

З матеріалами можна ознайомитися на офіційному сайті Улашанівської територіальної громади за адресою: https://gromada.org.ua/ або безпосередньо у відділі містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Улашанівської сільської ради.

Пропозиції подаються у 30-денний строк з дати оприлюднення проектів.