ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ СІЛ УЛАШАНІВКА, ПЕРЕМИШЕЛЬ, ПУЗИРКИ, НОГАЧІВКА, ПАШУКИ ТА ГУТА

Дата: 09.10.2021 09:28

Дорога громадо!

Сьогодні особливий день для жителів сіл Улашанівка, Перемишель, Пузирки, Ногачівка, Пашуки та Гута, адже саме сьогодні, 9 жовтня, у день пам’яті святого євангеліста Іоана Богослова, тут відзначають День села!

День села – це насправді особливий день для тих, хто народився, виріс, кому дало старт у доросле життя рідне село, хто творив і творить його славетну історію. Цього дня кожен відчуває себе частиною великої родини.

Усі досягнення, якими багата Улашанівська громада, складаються з щоденної праці, знань і талантів його жителів.

Дорогі жителі сіл Улашанівка, Перемишель, Пузирки, Ногачівка, Пашуки та Гута, у сьогоднішній святковий день від імені сільської ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю всіх з Днем села. Низький уклін вам за самовіддану працю, за любов до рідного села, за внесок у розвиток та добробут громади.

Хочу побажати рідній землі, а отже кожному з вас розквіту і процвітання, духовної міці та волелюбності, національного духу і гідності, благополуччя самоповаги і натхнення, чистоти в помислах та благородства у вчинках.

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК