ПРИВІТАЛИ З ПОВАЖНИМ ЮВІЛЕЄМ

Дата: 11.10.2021 10:35

Учора, 10 жовтня,  свій гарний життєвий 90-річний ювілей відсвяткувала жителька села Жуків Євгенія Охримівна ШАХРАЙ.

За дорученням сільського голови Миколи Гизимчука староста Жуківського старостинського округу Андрій Ткачук та діловод Неля Щавінська від усієї душі привітали ювілярку.

Євгенія Охримівна – добра, щира, працьовита жінка. Виростила двох синів, які подарували бабусі п’ятеро онуків і двоє правнуків. Працювала робітницею рільничої бригади у місцевому колгоспі.

Шановна Євгеніє Охримівно!

Від щирого серця вітаємо з 90-річчям! Такий ювілей – дуже важлива і значуща подія, адже далеко не кожному судилося зустріти такий поважний вік. Бажаємо, щоб здоров'я не підводило, життєлюбності та оптимізму ніколи не бракувало, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.

З ювілеєм!