Відбувся День відкритих дверей у військовій частині А-1358 для школярів Улашанівської громади

Дата: 12.10.2021 18:05

Сьогодні, 12 жовтня, напередодні Дня захисників та захисниць України, військовослужбовці військової частини А-1358, що дислокується у селі Цвітоха, провели День відкритих дверей для старшокласників усіх освітніх закладів Улашанівської територіальної громади.

Мета проведення цього заходу – ознайомити школярів з умовами проживання, військовим озброєнням та технікою.

Під час відвідування військової частини, школярі дізналися про побут та військові будні особового складу, ознайомилися з новітнім озброєнням та технікою, спостерігали умовні дії групи пошуку та первинного блокування при затриманні правопорушників в зоні антитерористичного забезпечення, а також спробували солдатського чаю та каші, приготовленої на польовій кухні.

Задля безпеки школярів, колону зі шкільними автобусами супроводжували працівники поліції.

***

До слова, за інформацією почерпнутою з вікіпедії, заснування військової відбулося у 1914 році, як склади боєприпасів російської царської армії, які використовувалися в роки Першої світової війни. У 1941 році після захоплення території фашистськими загарбниками частина була дощенту зруйнована. Згодом, лише у 1945 році військова частина була відбудована практично з нуля отримала назву А-1358 та функціонує по сьогоднішній день і відноситься до системи технічного забезпечення Збройних сил України.

Основними підрозділами забезпечення військової частини є: підрозділ охорони; інженерно-саперний, кінологічний, пожежний; зв’язку, транспортний та такелажний.