В УЛАШАНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРИВІТАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ІЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Дата: 14.10.2021 20:15

Здавна покровителькою українського народу була Пресвята Богородиця. Під її святу опіку завжди віддавали себе ті, хто боронив нашу землю і християнську віру від зазіхань чужинців. Саме 14 жовтня українці відзначають одразу чотири свята – День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День створення УПА та День захисників і захисниць України. Ці свята увібрали в себе багаті і славні традиції українського народу. Вони свідчать про мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

З цієї нагоди впродовж 13 та 14 жовтня, за дорученням сільського голови, старости усіх старостинських округів Улашанівської громади а також секретар сільської ради  вітали учасників бойових дій на сході України та вручали вітальні листівки і подарункові сертифікати від сільської ради.

Від усього виконавчого комітету, депутатського корпусу Улашанівської сільської ради та себе особисто побажали усім  миру, здоров'я, довголіття, бадьорості духу, родинної злагоди, радості і добра!

Тематична виставка "Тої слави козацької повік не забудем" та документальна виставка "Історичні постаті. Гетьмани України" у Перемишельській бібліотеці.