ДВОМ ЖИТЕЛЬКАМ УЛАШАНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВРУЧЕНО ПОСВІДЧЕННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»

Дата: 22.10.2021 14:17

Сьогодні, 22 жовтня,  в громадській приймальні Улашанівської сільської ради за участі сільського голови Миколи Гизимчука та голови Шепетівської РДА Анатолія Катеренчука пройшла урочиста церемонія вручення посвідчень до почесного звання України «Мати-героїня» двом жителькам громади – Валентині Татарчук (село Миньківці) і Юлії Онойко (село Іванівка), яким, відповідно до Указів Президента України від 7 травня 2021 року №188/2021 присвоєно це почесне звання.

Високе звання «Мати-героїня» вручається жінкам, які виховали своїх дітей гідними громадянами України, за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов всебічного їх розвитку.

Голова Шепетівської райдержадміністрації Анатолій Катеренчук та сільський голова Микола Гизимчук щиро подякували присутнім жінкам за їхню невтомну працю, за недоспані ночі, за правильне і гідне виховання своїх дітей та побажали берегиням роду людського радості, достатку, тепла, пошани від дітей, рідних та близьких.