ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ АВТОМОБІЛІСТА І ДОРОЖНИКА

Дата: 31.10.2021 08:17

Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства – водії, ремонтні робітники, інженерно-технічні працівники, керівники автотранспортних підприємств і всі, хто сумлінно працює, виконуючи свій професійний обов’язок!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята, яке за традицією, відзначаємо в останню неділю жовтня.

Господарська діяльність та побут кожної людини тісно пов’язані з професією автомобіліста, тому сучасне життя просто неможливо уявити без автомобільного транспорту. Це свято професіоналів і автолюбителів, всіх, від кого залежить комфорт та безпека пасажирів, своєчасність здійснення перевезень.

Ця дуже напружена і, в той же час, почесна праця вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму і таланту. Саме серед автомобілістів такі поняття, як взаємовиручка, честь і гордість за свою професію є основними.

Щиро бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії та міцного здоров’я!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК