ПРИВІТАЛИ З ЮВІЛЕЄМ

Дата: 01.11.2021 20:02

Сьогодні, 1 листопада, свій поважний 80-річний ювілей відзначає чудова жінка, жителька села Жуків – Галина Йосипівна ПРУС!

За дорученням сільського голови Миколи Гизимчука, староста Жуківського старостинського округу Андрій Ткачук та діловод Неля Щавінська від усієї душі привітали ювілярку.

Галина Йосипівна – добра, щира, працьовита жінка. Разом з чоловіком Василем Савовичем народили та виростила сімох дітей, які подарували бабусі і дідусеві десять онуків і п’ятеро правнуків. Усе життя працювала на різних роботах на сільгоспвиробництві.

Шановна Галино Йосипівно!

Бажаємо Вам здоров’я, сил, бадьорості душі, надії, любові, світлої радості та частих моментів відради для серця. Нехай рідні будуть частими гостями на порозі, хай у вашому домі буде мир, достаток і затишок.

З ювілеєм!