ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Дата: 05.11.2021 12:44

Традиційно, у першу неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери, які щодня віддають тепло своїх сердець і піклування про найменш захищені верстви населення, надаючи їм таку необхідну допомогу, увагу та підтримку...

Сьогодні, 5 листопада, напередодні професійного свята – Дня працівників соціальної сфери у громадській приймальні відбулися урочисті збори.

Сільський голова Микола Гизимчук щиро привітав соціальних працівників Улашанівської громади.

У своїй вітальній промові він відзначив особливу роль працівників соціальної сфери у громаді, адже вони виконують не лише свої професійні обов’язки, а й здійснюють місію добра, милосердя та порятунку.

Від Улашанівської сільської ради, її виконавчого комітету і депутатського корпусу та себе особисто Микола Гизимчук щиро подякував працівникам за невтомну працю, людяність, небайдужість. Висловив впевненість, що вони й надалі будуть спрямовувати свої зусилля, душевність і доброту на поліпшення якості життя громадян та побажав працівникам сфери соціальної захисту населення міцного здоров’я, родинного затишку, витримки та наснаги.

За сумлінну, добросовісну працю, високий професіоналізм у сфері соціального захисту населення, чуйність і розуміння людських потреб та з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери Почесними грамотами Улашанівської сільської ради та грошовими сертифікатами нагороджено:

Валентину Вікторівну БЕЗКОРОВАЙНУ, соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Улашанівської сільської ради».

Ігора Михайовича ВОРОНЮКА, робітника з комплексного обслуговування та ремонту будинків відділення організації надання адресної допомоги та соціальної адаптації  Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Улашанівської сільської ради».

Лідію Петрівну ТУРАКЕВИЧ, соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Улашанівської сільської ради».

Інну Олександрівну КРАСНОМОВЕЦЬ, соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Улашанівської сільської ради».

Валентину Дмитрівну ШЕМЧУК, соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Улашанівської сільської ради».

Директор Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Улашанівської сільської ради» Майя Наталіч теж долучилася до теплих слів вітань, висловила свою вдячність за щоденну клопітку для людей, життя яких просто неможливе без зусиль, знань, терпіння, вміння соціальних працівників.

Побажала невичерпного оптимізму, міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів та подальших успіхів у такій нелегкій роботі.