ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Дата: 09.11.2021 07:42

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва – співробітники та керівники бібліотек, сільських будинків культури, клубів та учасники аматорських колективів!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Своєю щоденною самовідданою працею, безперервним творчим пошуком, відповідальним ставленням до своєї високої просвітницької місії – ви  приносите у наше життя свято, даруєте людям радість.

Наші музиканти, майстри сцени, представники творчої молоді і дитячої художньої самодіяльності несуть культуру до кожного серця, кожної душі, а разом із тим примножують велич нашої громади.

Бажаю вам весни у серці, міцного здоров'я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог. Зі святом!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК