ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ  З ДНЕМ СІЛ ЦВІТОХА ТА ДЯТИЛІВКА

Дата: 10.11.2021 07:27

Шановні жителі сіл Цвітоха та Дятилівка!

Сьогодні, 10 листопада, у день пам’яті мучениці Параскеви та преподобного Іова Почаївського ви відзначає те важливе свято, яке об’єднує усіх жителів – День села!

Кожне із сіл Улашанівської громади має свій неповторний колорит, традиції та славну історію. Але для вас ваша мала батьківщина є найдорожчою, адже саме тут вкладено щоденну працю, знання і таланти.

Кожен з нас близько до серця сприймає всі труднощі села, переживає невдачі та складні часи, але разом з тим ми разом радіємо, що спільними зусиллями нам вдається успішно йти вперед і розвивати свою громаду.

У сьогоднішній святковий день від сільської ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю всіх вас із Днем села! У такий радісний та світлий день бажаю вам добробуту у кожну родину, злагоди та благополуччя, взаємоповаги та розуміння. Нехай усі починання приносять лише користь громаді та розбудову вашого населеного пункту.

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК