ПРОВЕДЕНО КОМІСІЙНЕ ОБСТЕЖЕННЯ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ, ТОРГІВЛІ, ФАПІВ І СТАРОСТАТІВ У СЕЛАХ ЦВІТОХА, УЛАШАНІВКА ТА ГУБЕЛЬЦІ

Дата: 11.11.2021 16:08

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 (зі змінами від 20 жовтня 2021 року № 1096) «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», фахівці Славутського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області розпочали проведення комісійного обстеження громадських місць на території Улашанівської громади.

Так, сьогодні, 11 листопада, комісія на чолі з лікарем із загальної гігієни Ольгою Козирою і провідним фахівцем Ларисою Ольшановською Славутського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, а також за участі представників Улашанівської громади: старости Цвітоського старостинського округу Дмитра Савчука, інспектора-землевпорядника Єлизавети Бондарук, старости Губелецького старостинського округу Любові Власюк та директора Дитячо-юнацької спортивної школи Улашанівської сільської ради Людмили Нікітіної проведено комісійне обстеження закладів загальної середньої освіти, торгівлі, ФАПів та старостатів у селах Цвітоха, Улашанівка і Губельці Улашанівської сільської ради.

Окрім обстеження на дотримання протиепідемічних норм, фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області також проводили інформування населення щодо необхідності вакцинації.

Робота в цьому напрямку і надалі продовжуватиметься на території інших сіл Улашанівської громади.