ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРКУ

Дата: 19.11.2021 12:54

Учора, 18 листопада, свій славний життєвий 80-літній ювілей зустріла жителька села Жуків – Валентина Миколаївна ВОЙТЮК.

Валентина Миколаївна – добра, щира, працьовита жінка. Усе своє життя ювілярка пропрацювала у Жуківській дільничній лікарні. Народила та виростила двох дітей, які подарували щасливій бабусі четверо онуків та шестеро правнуків.

За дорученням сільського голови Миколи Гизимчука, староста Жуківського старостинського округу разом із діловодом Нелею Щавінською від усієї душі привітав ювілярку.

Шановна, Валентино Миколаївно!

Нехай ваші роки будуть гордістю для вас, а життя триває спокійно і рівно, нехай вас оточує щастя і любов. Бажаємо Вам завжди перебувати в прекрасному стані здоров’я і радісному настрої. Світлих Вам і щасливих спогадів із минулих років, веселих і радісних моментів у житті, стабільного добробуту на майбутнє.

З ювілеєм!