ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ СІЛ МАРАЧІВКА І ХОРОВЕЦЬ

Дата: 21.11.2021 09:30

Шановні жителі сіл Марачівка і Хоровець Улашанівської громади!

Сьогодні, 21 листопада, православні християни відзначають одне з головних свят – собор Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безтілесних.

Знаково, що у такий святковий день ви відзначаєте своє храмове свято.

Безумовно, ваші села споконвіку славилися неповторною культурною спадщиною та славетною історією, своїми працьовитими і талановитими людьми.

Історія будь якого села – це частина історії району, області та усієї держави, а творять її своєю щоденною самовідданою працею люди, які жили, живуть і будуть жити на цій землі.

Дорогі земляки! Низький уклін вам за самовіддану працю, за любов до рідного села, за внесок у розвиток та добробут громади. Від імені сільської ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю вас з Днем села!

Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості, мирного неба. Щастя, любові та достатку кожному домі та кожній родині. Нехай доля буде ласкавою до вас, дарує щасливі літа, чистого неба і просто людського тепла. А вашим селам – процвітання, стабільності та розвитку. Зі святом!!!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК