ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРОК МАРАЧІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Дата: 05.12.2021 09:34

Гарні життєві 80-річні ювілеї вчора, 4 грудня, святкували одразу двоє жительок села Бачманівки.

Олена Іванівна ОНИЩУК працювала в органах місцевого самоврядування на посадах секретаря ради та сільського голови, а також на посаді директора школи в с. Бачманівка.

Ювілярка разом з чоловіком Степаном Івановичем виростили та виховали двоє дітей – сина Сергія та доньку Світлану.

А Ірина Климівна ПОЛІЩУК працювала в колгоспі на різних роботах та техпрацівником в сільському Бачманівському сільському клубі. Разом з чоловіком Анатолієм, який відійшов у вічність, виростили та виховали двоє дітей – доньку Таїсію та сина Віктора, який, на жаль, теж відійшов у вічність.

Староста Марачівського старостинського округу Ілона Шеренгівська, депутат Улашанівської сільської ради Анатолій Почекета, діловод Ірина Дигодюк особисто та від імені сільського голови Миколи Гизимчука привітали ювілярів.

Шановні Олено Іванівно та Ірино Климівно!

Щиросердечно вітаємо вас з життєвим 80-річним ювілеєм! Бажаємо вам міцного здоров'я, великого земного щастя, благополуччя,

достатку, добра, злагоди і любові.

Хай Бог і доля дарують вам неповторні миттєвості, а зірки віщують добре, прекрасне, щоб поруч з вами були ті, хто милий і дорогий серцю.

Нехай кожен день вашого життя буде повним сонця та добрих надій, а сторінки життя прикрашають пошана, повага і вдячність.

З ювілеєм!