ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ВОЛОНТЕРА

Дата: 05.12.2021 10:24

Шановні жителі Улашанівської громади!

Сьогодні, 5 грудня, увесь світ відзначає Міжнародний день волонтера.

Це свято тих, кому небайдуже, хто віддає своє серце, час і сили, щоб допомогти іншим.

Наша держава має потужний волонтерський рух, адже українці небайдужі серцем люди. У кожному куточку нашої Батьківщини вони знаходять можливість допомагати тяжкохворим, талановитим дітям, літнім людям – усім, кому ця допомога потрібна.

Неоголошена війна на сході України підняла тисячі наших співвітчизників на допомогу військовим, а пандемія коронавірусу спонукала волонтерів підтримувати медиків, які борються з небезпечною хворобою.

Шановні волонтери! Дозвольте висловити щиру подяку за чуйність і незламну віру у свій народ, за бажання допомагати усім, хто опинився в скрутних обставинах.

Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя. Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують вам добром і повагою.

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК