ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 07.12.2021 07:21

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати сільської ради та різних рівнів!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Майбутнє держави та нашої громади неможливе без розвитку місцевого самоврядування, на яке покладена велика відповідальність за соціально-економічний розвиток територіальних громад та благополуччя їхніх жителів.

Завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу та виконавчого комітету, тісній співпраці з територіальною громадою, вдається вирішувати чимало непростих питань, реалізовувати багато перспективних планів та задумів.

Тож нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити нашу громаду і всю Україну щасливими і багатими!

Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення й наполегливості у спільній справі подальшого розвитку Улашанівської територіальної громади, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті й у всьому демократичному світі!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК