В УЛАШАНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 08.12.2021 14:36

Учора, 7 грудня, в громадській приймальні Улашанівської сільської ради відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування, на які були запрошені працівники виконавчого комітету, а також старости старостинських округів громади.

Привітав усіх тих, хто причетний до місцевого самоврядування, сільський голова Микола Гизимчук.

У своєму вітальному слові він наголосив на визначальній ролі місцевого самоврядування у вирішенні соціально-економічних питань на місцевому рівні та побажав колегам міцного здоров’я, наснаги, а головне терпіння працювати на благо громади.

Окрім того, Микола Гизимчук відзначив кращих працівників.

За сумлінну, самовіддану працю в органах місцевого самоврядування, активну громадську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування

Почесними грамотами Улашанівської сільської ради нагороджені:

• Олег Анатолійович МАТВІЙЧУК, староста Ногачівського старостинського округу;
  • Оксана Віталіївна ОЛІНІЙЧУК, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Улашанівської сільської ради;
  • Ольга Павлівна ДЕРБУГОВА, головний спеціаліст з питань соціального захисту відділу з гуманітарних питань виконавчого комітету Улашанівської сільської ради;
  • Наталія Василівна ВЛАСЮК, прибиральник службових приміщень відділу бухгалтерського обліку і звітності та господарського забезпечення виконавчого комітету Улашанівської сільської ради;
  • Дмитро Дмитрович САВЧУК, староста Цвітоського старостинського округу;
  • Наталія Леонідівна САДОВСЬКА, головний спеціаліст фінансового відділу Улашанівської сільської ради;
  • Альона Володимирівна СТЕПАНЮК, головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку і звітності та господарського забезпечення виконавчого комітету Улашанівської сільської ради.

Привітати працівників Улашанівської сільської ради завітала також депутат Хмельницької обласної ради Світлана Павлишина, яка побажала присутнім успіхів у плідній роботі на благо рідного краю та вручила колективу сільської ради цінний подарунок.

На завершення, за вагомий особистий внесок у розбудову та утвердження місцевого самоврядування, активну діяльність, спрямовану на вирішення актуальних питань соціально-економічного розвитку територіальної громади, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування Світлана Павлишина вручила Подяку Хмельницької обласної ради Улашанівському сільському голові Миколі Гизимчуку.