Відбудеться пленарне засідання позачергової дванадцятої сесії Улашанівської сільської ради VIII скликання

Дата: 08.12.2021 16:47

ОГОЛОШЕННЯ
10.12.2021 року о 10.00 год в приміщенні громадської приймальні  відбудеться пленарне засідання позачергової дванадцятої сесії Улашанівської сільської ради.
Засідання бюджетної та земельно-комунальної комісії відбудеться перед сесією о 9.00 год .
З порядком денним та проектами рішень можна ознайомитись на сайті сільської  ради.

Порядок денний

Орієнтовний перелік питань, що пропонується для розгляду на позачерговій дванадцятій  сесії Улашанівської сільської ради 10.12.2021 року

1. Про зміну місця знаходження.
  2. Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин на території Улашанівської сільської ради на 2020-2023 роки.

Інформує: Лавренчук Олексій – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

1. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік.
  2. Про внесення змін до рішення від 01.07.2020 року № 2-19/2020 "Про встановлення місцевих податків і зборів".
  3. Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік.

Інформує: Кухарчук Валентина  – начальник фінансового відділу.

1. Про зміну цільового призначення будівлі.
  2. Про    включення     частини       об’єкта    нерухомого   майна комунальної            власності Улашанівської сільської ради до Переліку об’єктів  другого типу.

1. Різне

Орієнтовний перелік питань, що пропонується для розгляду на спільному засіданні постійних комісії

з питань бюджету, підприємництва, економічного

розвитку та регуляторної діяльності  та

з питань комунальної власності, землеустрою та природокористування, транспорту, будівництва і житлово-комунального господарства,

присутніх на засіданні 10.12.2021 року

Бюджетна комісія

3. Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік.

Інформує: Кухарчук Валентина  – начальник фінансового відділу.

Земельно-комунальна комісія

1. Про зміну місця знаходження.

1. Про зміну цільового призначення будівлі.
  2. Про включення     частини       об’єкта    нерухомого   майна комунальної            власності Улашанівської сільської ради до Переліку об’єктів  другого типу.     Інформує: Мазур Микола   - начальник  відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлового-комунального господарства.

1. Різне.