Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області інформує: До уваги учасників дорожнього руху: погіршення погодних умов!

Дата: 13.12.2021 14:01

??До уваги учасників дорожнього руху: погіршення погодних умов!

???? На Хмельниччину прийшов циклон із заходу, який приніс опади у вигляді мокрого снігу з дощем, а тому дорожники напоготові реагувати на будь які зміни стану дорожнього покриття.

???? ???? Для недопущення утворення ожеледиці на автомобільних дорогах державного значення працює спецтехніка та працівники підрядних дорожніх організацій.

???? Особливу увагу приділяємо на підйомах та спусках, поворотах та пішохідних переходах, мостах та шляхопроводах. Наразі опрацьовуємо дороги на півночі області

? Станом на ранок 13 грудня забезпечено належний проїзд транспорту автошляхами державного значення в межах Хмельницької області.

???? Якщо ви потрапили у біду на дорозі – зателефонуйте диспетчеру Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області: +380382783253, +380673844030, +380382783259.

За рекомендаціями ДСНС, розроблено інструкцію, як поводитися за кермом, якщо раптом опинилися на слизькій дорозі.

???? Що робити?

?? Гальмуйте тільки на прямих ділянках дороги.

?? Гальмування двигуном – найбільш ефективне.

?? Для уникнення пробуксовування на місці, рушайте з другої передачі.

?? Під’їжджаючи до пішохідних переходів, знижуйте швидкість.

?? У повороті підтримуйте рівномірну швидкість руху.

?? Ніколи не натискайте на педаль гальма у заносі.

?? Нагадуємо, хто ще не «перевзув» свій автомобіль на зимові шини – зробіть це негайно. Бережіть себе та своїх близьких!