Хмельниччина виходить з «червоної» карантинної зони

Дата: 14.12.2021 08:38

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 15 грудня «жовтий» рівень епідемічної небезпеки на території Хмельницької області. Таке рішення ухвалено 13 грудня на черговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На Хмельниччині, яка перейде до «жовтої» зони карантину, будуть діяти нові правила. Вони стосуватимуться переважно невакцинованих громадян.

У «жовтій» зоні карантину забороняється:

робота закладів освіти, в яких вакциновано принаймні однією дозою менш ніж 100% співробітників;

проведення масових заходів, за виключенням атестації здобувачів освіти;

робота кінотеатрів, театрів та інших закладів культури; робота закладів громадського харчування, окрім замовлень на виніс та доставки;

діяльність закладів із розміщення, окрім готелів, санаторних і соціальних закладів;

міжобласні та міжнародні перевезення.

Ці обмеження не діють, якщо відвідувачі та працівники закладів мають «жовтий» або «зелений» сертифікат вакцинації, міжнародне свідоцтво про вакцинацію, іноземний Covid-сертифікат, негативний результат ПЛР-тесту або сертифікат про одужання від Covid-19.

Інформація та фото з відкритих джерел мережі Інтернет