ЗВЕРНЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ВШАНУВАННЯ ЛІКВІДАТОРІВ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС

Дата: 14.12.2021 10:05

Шановні жителі Улашанівської громади!

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Цього дня ми вшановуємо людей, що віддали свої життя та здоров’я заради порятунку рідної землі від страшної техногенної аварії.

Відлуння  біди  стихне  ще  не скоро, адже її наслідки мали величезні масштаби: кілометри ураженої території, десятки тисяч людей, яким довелося залишити рідні домівки. Порятунком для всіх став подвиг ліквідаторів, які з перших хвилин аварії розпочали боротьбу з невидимим ворогом, захистивши світ від смертельної небезпеки.

Шановні ліквідатори, велика вам подяка і низький доземний уклін за відвагу, самовідданість, мужність та патріотизм, який врятував людство у квітні 1986 року.

Від Улашанівської об’єднаної територіальної громади та себе особисто, щиро бажаю всім вам та вашим родинам Божого благословення, міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, благополуччя, добра й злагоди. Хай завжди поруч з вами буде людська вдячність за ваші добрі справи!

Вічна і світла пам’ять тим,  кого з нами вже немає...

З повагою – сільський голова МИКОЛА ГИЗИМЧУК