ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ

Дата: 19.12.2021 10:15

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю вас із Днем Святого Миколая!

День Святого Миколая, який відзначають 19 грудня, – одне з найочікуваніших та найрадісніших свят не лише для дітей, але й дорослих, які в цей день також починають вірити у диво. Це свято приносить до наших домівок світлу радість і добрі сподівання.

У такі святкові дні ми подумки повертаємося у своє дитинство, із вдячністю згадуємо батьків, дідусів і бабусь, які створювали нам, так само, як ми сьогодні своїм дітям та онукам, святковий настрій.

Дорогі жителі громади!

Відкрийте свої серця! Не обходьте увагою жодної дитини, подаруйте свою любов тим, кому це насправді потрібно. Майбутнє нашої громади і усієї нашої держави залежить від повсякденної турботи про дітей.

Щиро бажаю, щоб у найкращих починаннях і добрих справах кожен відчував любов та добро, а задуми і мрії обов’язково здійснювалися.

З найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК