В УЛАШАНІВСЬКУ ГРОМАДУ ЗАВІТАВ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ

Дата: 20.12.2021 11:20

От і настало одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого Миколая – свято любові і душевної теплоти.

Діти з нетерпінням чекають на зимові свята, щоб зануритися в атмосферу чарівності, радості і веселощів. Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Але не лише діти радіють цьому святу. Кожен із нас, дорослих, вірить у здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю.

До Дня Святого Миколая в Улашанівській громаді відбулися святкові заходи для дітлахів.

У Миньковецькому СБК проведено конкурс малюнків на вікнах до свята Миколая.

У Кам’янківському сільському клубі відбувся майстер-клас по розпису імбирного печива до дня святого Миколая за участю місцевої жительки Юлії Степанюк,яка підготувала діткам чудове печиво та айсінг для малювання,а ще,море чудових емоцій,та святковий настрій для дітвори!

18 грудня в Марачівському сільському клубі відбулося свято Святого Миколая, де діти розповідали вірші та співали пісні про Святого Миколая.

У Перемишельському СБК 18 грудня відбувся захід «Йде Святий Миколай, ти добром його зустрічай».

Святий Миколай завітав і в Улашанівську сільську бібліотеку. В святково при-

крашеному залі бібліотеки зібралися маленькі читачі, які підготувили свої

вірші, співали пісеньки,відгадували різні загадки, щоб порадувати Святого Миколая.

Свято Миколая в Пузирецькому СБК

День Святого Миколая у селі Вачів

Завітав Миколай і до Перемишельської гімназії. Він привітав усіх зі святом, побажав миру, злагоди, здоров'я і приніс талановитим, слухняним діточкам солодощі та залишив добрі спогади на цілий рік.

Найбільша радість була у Надійки Кмитюк, учениці 5 класу Перемишельської гімназії, вона відправила «Лист-мрію» Миколаю і отримала солодощі та сучасний телефон від Степана Остаповича Короля, директора ТЦ «Епіцентр К» міста Славута, що здійснив мрію нашої Надійки.

Напередодні Дня Святого Миколая разом з настоятелем Православної церкви України отцем Миколаєм, депутати Улашанівської сільської ради Михайло Нечай та Шепетівської районної ради Федір Савицький були помічниками Святого Миколая! Вони відвідали Хоровецький ліцей, де взяли участь у театролізованих дійствах та подарували дітям солодкі подаруночки.

В рамках акції «Подарунок від Святого Миколая» директор торгівельного центру «Епіцентр К» м. Славути Степан Остапович Король втілив мрію маленьких діток, які опинилися в складних життєвих обставинах. Ващук Ліза та Денис отримали заповітні подарунки.

У День Святого Миколая в Марачівському старостинському окрузі, у селі Марачівка із привітаннями та солодощами до малечі  завітали орендарі - представник ТОВ «Акріс Агро» Віктор Шеренгівський, представниця ТДВ «Славутський цикорієсушильний завод» Валентина Палій і на прохання ФГ «Юр-Агро 2014» вручила подарунки малечі староста Ілона Шеренгівська.
       Гарними помічниками сьогодні були у ролі снігуроньки Ярослава Товстюк, студентка Острозького коледжу і у ролі Діда Мороза Олександр Нестерук, учень 9 класу Жуківського ліцею.